Левски надигра тим от "Б" група в контрола

Димитър Макриев игра за "сините"

Левски се наложи с 2:0 над втородивизионния Пирин Разлог в приятелски мач, игран на стадион "Георги Аспарухов". Головете реализираха Антонио Аниете и Валери Домовчийски през второто полувреме.

Старши треньорът на "сините" Георги Иванов пусна в титулярната си единайсеторка почти всички основни футболисти, с които разполага в момента. Домакините играха посредствено през първата част, завършила без попадения.

В 49-ата минута Аниете откри резултата след асистенция на влезлия след почивката Мирослав Иванов, който раздвижи играта на Левски. 10 минути по-късно Домовчийски покачи на 2:0 с първия си гол от 23-и септември насам.

В средата на второто полувреме в игра се появи нападателят Димитър Макриев, който поддържа форма със "сините". Двубоят бе изгледан от бившите играчи на Левски Дарко Тасевски и Орлин Старокин.