Лудогорец лети към титлата след разгром над ЦСКА

Моци пощаден след много грубо нарушение през първото полувреме

Лудогорец записа най-убедителния си успех срещу ЦСКА в клубната история, побеждавайки с 4:0 в Разград. Отборът на Георги Дерменджиев вече има преднина от 6 точки пред "червените" на върха в класирането в първата шестица в "А" група.

Спорен момент с участието на Козмин Моци беляза първото полувреме. В 22-ата минута румънецът изрита с каратистки удар в корема Стефан Николич при въздушно единоборство, но никой от съдийската бригада не видя ситуацията и не бе отсъдено дори нарушение. "Орлите" поведоха четвърт час по-късно с гол на защитника Александър Барт, разписал се с глава.

Снимка: БГНЕС

След почивката домакините не оставиха съмнение в превъзходството си с три безответни гола във вратата на Максимс Уваренко. Марселиньо покачи на 2:0 в 64-ата минута. Мисиджан направи резултата класически в 81-ата минута. Крайният резултат бе оформен от резервата Жуниор Кишада в добавеното време.