Продължава победният ход на ЦСКА в Турция

"Червените" започват второто полувреме без вратар

ЦСКА записа нова солидна победа по време на подготовителния лагер в Турция. Отборът на Стойчо Младенов победи втория в полското първенство Шльонск Вроцлав с 1:0 с гол на Маркиньос. Това бе трети пореден успех за "червените".

ЦСКА бе по-активният отбор през първото полувреме и заслужено стигна до гол в 34-ата минута. Маркиньос се разписа след центриране от ъглов удар. Малко преди почивката Жуан Фелипе можеше да покачи преднината на "червените", но шутът му попадна в гредата.

Началото на втората част бе белязано от сериозен гаф на съдията, който позволи двубоят да се поднови, въпреки че армейският тим бе излязал на терена без вратар. Половин минута по-късно играта все пак бе спряна, докато не се появи резервният вратар Ясин Ел Харуби.

И през второто полувреме футболистите на ЦСКА контролираха събитията на терена и създадоха повече голови положения, но резултатът остана непроменен. Гол на Шльонск бе отменен в 81-ата минута заради засада.

Следващият приятелски мач на "червените" е в събота срещу Рапид Букурещ.