Строежът на стадион "Христо Ботев" започна отново
До Нова година сектор "А" трябва да е готов до кота 0
Тази сутрин строежът на стадион „Христо Ботев” беше подновен. Строителните дейности бяха прекратени през лятото, заради кризата с банката на собственика на клуба, но днес работата започна отново. Целта е сектор „А” да бъде изграден до кота 0, като същото важи и за трибуните "Изток" и"Юг". По този начин Ботев ще може да провежда мачовете си на своя стадион, докато строежът бъде изцяло завършен.
Още новини