Валери Домовчийски продължава да бележи за Левски, "сините" с ново равенство (ВИДЕО)

Либан Абди вкара дебютния си гол за отбора на Стойчо Стоев

Левски завърши 3:3 с украинския Карпати Лвов в последната си контрола по време на подготвителния лагер в Турция. За "сините" това бе пето равенство в приятелските срещи.

Новото попълнение Либан Абди откри резултата в 35-ата минута, когато сомалийският футболист се разписа с удар от въздуха след центриране на Божидар Краев. До края на първото полувреме Карпати осъществи пълен обрат с голове на Хиченко (39') и Швед (44').

"Сините" изравниха в 65-ата минута с най-красивото попадение в мача. Валери Домовчийски отбеляза със странична ножица, а асистенцията отново бе на Краев. В 86-ата минута Домовчийски вкара за 3:2, записвайки 10-ия си гол по време на подготовителния период. Две минути по-късно Швед оформи крайния резултат след изпълнение на корнер.