Бивш футболист на "Левски" - герой за ПАОК срещу "Фиорентина" (ВИДЕО)

Групата на двата тима остава непредвидима

Бившият футболист на "Левски" - Гари Родригес се превърна в герой за ПАОК и донесе победата на гръцкия тим срещу "Фиорентина" с 3:2 в мач от груповата фаза на турнира Лига Европа. Резултатът направи непредвидима ситуацията в групата, като и четирите отбора имат реален шанс да се класират за следващата фаза.

Гръцкият отбор поведе в резултата чрез Евгени Шахов в 5-та минута минута. Кампос удвои в 26-та.

Италианският тим обаче успя да изравни още в първите минути на второто полувреме. Филипо Бернардески вкара в 33-та минута, а Бабакар направи резултата 2:2 в 50-та минута.

В третата минута на добавеното време на срещата Гари Родригес донесе трите точки на гостите.

Така "Фиорентина" остана с 10 точки, а ПАОК и "Карабах"са с по 7. На последно място в групата е "Слован" Либерац с 4.