"Борусия" Дортмунд излъга "Манчестър Сити" в контрола (ВИДЕО)

Гледайте пълен запис на срещата по RING от 15 ч.

"Борусия" Дортмунд победи с 1:0 "Манчестър Сити" в първата среща от турнира International Champions Cup, в който участват някои от най-добрите отбори в света. Англичаните и германците се изправиха един срещу друг на стадион "Солджър фийлд" в Чикаго, а пълен запис на срещата може да гледате от 15 ч. по RING.

Марио Гьотце донесе победата на "жълто-черните" с гол от дузпа в 28-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Олександър Зинченко срещу Кристиан Пулишич.

За шампиона на Англия неофициален дебют записа рекордното ново попълнение Рияд Марез, който се отличи с няколко пропуска.

Двата отбора бяха без много от основните си играчи, някои от които получили почивка след края на Мондиал 2018.

Следващите двубои за "Манчестър Сити" в турнира са срещу "Ливърпул" и "Байерн" Мюнхен. "Борусия" пък ще играе още с "Ливърпул" и "Бенфика". Всички срещи от престижния турнир ще бъдат излъчени по RING.

Освен "Борусия" Дортмунд - "Манчестър Сити", днес ще може да гледате на живо от 17:05 ч. "Байерн" Мюнхен - ПСЖ, а от 19:05 ч. е "Бенфика" - "Севиля".