Божинов дебютира с феноменален пропуск (ВИДЕО)

"Левски" отново не успя да победи в контролите

"Левски" приключи лагера в Кипър без победа. В последната си проверка на острова на Афродита "сините" завършиха 1:1 със сръбския "Чукарички".

Срещата бе повторен неофициален дебют на Валери Божинов и ще се запомни с фрапантния пропуск на нападателя на празна врата в 38-ата минута.

Давиде Мариани откри резултата в 7-ата минута, след като бе изведен от Паулиньо. Именно бразилецът пропусна минута по-късно след подаване на Божинов. Опасен удар на Овусу пък мина на сантиметри от горната греда на Михайлов в 17-ата минута.

Мариани имаше шанс да удвои в 27-ата минута, а след 120 секунди Горанов пропусна срещу вратаря. Стражът на сърбите се хвърли в краката на капитана и изби. В 32-ата минута Джорджевич изравни.