Божинов навлиза в супер форма за Шампионска лига, вижте поредния му гол (ВИДЕО)

В Сърбия нямат противодействие срещу българския нападател

Валери Божинов отбеляза четвъртия си гол в сръбското първенство и помогна на Партизан за победата с 2:1 над Спартак Суботица. 29-годишният нападател показа головия си нюх в 9-ата минута, когато откри резултата.

Божинов остана на терена до 56-ата минута, когато бе сменен. Секунди по-късно Спартак изравни. Мощният натиск на домакините даде резултат едва в добавеното време, когато тийнейджърът Саша Лукич донесе победата на Партизан. "Гробарите" оглавиха класирането с актив от 9 точки, колкото имат и още два тима.

Българинът досега се е разписал във всички три шампионатни мача на Партизан, в които е взел участие, а тимът му е спечелил и трите срещи. Божинов води в голмайсторската класация с 4 попадения, колкото има и Андрия Павлович от Чукарички.

След 10 дни, на 18-и август, Партизан излиза срещу БАТЕ Борисов в първи мач от плейофите на Шампионска лига. Двубоят от 21:45 часа, както и други интригуващи сблъсъци от тази фази на турнира, ще може да гледате пряко по каналите на bTV Media Group.