Брутално нарушение беляза контролата Англия-Португалия (ВИДЕО)

Бруно Алвеш със страховит фаул срещу Хари Кейн

Брутално нарушение беляза контролата Англия - Португалия, която се изигра на стадион "Уембли". Проверката беше последна за двата тима преди Европейското първенство във Франция.

В 35-та минута гостите останаха с човек по-малко, след като съдията Марко Гуида изгони Бурно Алвеш заради страховит фаул. В желанието си да отнеме топката, защитникът скочи и изрита Хари Кейн в главата. Англичанинът падна, но бързо се върна в игра. Реферът обаче не пожали Алвеш и го прати директно в съблекалнята.

В крайна сметка английският отбор победи гостите с 1:0 след гол на Крис Смолинг в 86-та минута сред центриране на Рахим Стърлинг.

Победата на "Трите лъва" над Португалия беше първа от 18 години. Англичаните спечелиха и трите си проверки преди Европейското първенство.