Роналдо отново измъкна "Юнайтед" срещу "Аталанта" (ВИДЕО)

Все още нищо в групата не е решено

Кристиано Роналдо отново влезе в ролята на спасител на "Манчестър Юнайтед". Португалецът се разписа в добавеното време при гостуването на "Аталанта" в двубоя от четвъртия кръг на груповата фаза и донесе точка на "червените дяволи".

Двубоят в Бергамо бе не по-малко интересен от сблъсъка между двата тима преди две седмици. Срещата завърши 2:2, а така "Юнайтед" остава на върха в класирането със 7 точки, колкото има и вторият "Виляреал", който се справи с "Йънг Бойс". "Аталанта" е на третата позиция с 5 точки.

Иличич откри резултата още в 12-ата минута, но в края на първата част Роналдо изравни. Така той стана първият футболист на "Манчестър Юнайтед" от Рууд ван Нистелрой през април 2003 г., който се разписва в четири поредни мача в Шампионската лига.

Дуван Сапада отново даде аванс на домакините в 56-ата минута, а в добавеното време Роналдо изравни, разписвайки се в последните минути в трети мач от началото на груповата фаза. Той вече има 20 гола в 56 срещи за "Юнайтед" в Шампионската лига.

Освен това е само на 2 попадения от гол номер 800 в професионалната си кариера.