"Барселона" стъпи накриво преди Ел Класико

Каталунците завършиха наравно с "Реал Сосиедад"

"Барселона" стъпи накриво преди големия мач с "Реал" Мадрид следващата седмица. Каталунците завършиха 2:2 при визитата си на "Реал Сосиедад" в среща от 17-ия кръг на Ла Лига.

Още в 10-ата минута Серхио Бускетс задържа Диего Йоренте с ръце в наказателното поле на гостите и съдията посочи бялата точка, а Микел Оярсабал реализира за 1:1.

Каталунците изравниха чрез Антоан Гризман в 38-ата, а след почивката Луис Суарес се разписа след асистенция на Лионел Меси.

Баските обаче не се предадоха и изравниха в 62-ата минута благодарение на шведа Александър Исак.

"Барса" остава на върха в Примера с 35 точки, една повече от "Реал" Мадрид, който утре вечер гостува на Валенсия. "Реал Сосиедад" е четвърти с 28 точки преди останалите срещи от кръга.