Имаше ли нарушение на Бензема срещу Донарума при първия гол? (АНКЕТА)

Вижте отново ситуацията и гласувайте в нашата анкета!

Първият гол на Карим Бензема във вратата на "Пари Сен Жермен" предизвика остра полемика. Именно с попадението в 61-ата минута на аса на "Реал" Мадрид започна един от най-знаменитите обрати в историята на испанския гранд.

"Белите" изоставаха с 0:1 след първия мач, получиха още един гол, а след това французинът се развихри, за да запише хеттрик и да прати своя тим на четвъртфинал в Шампионската лига.

След мача разочарованият треньор на ПСЖ Маурисио Почетино заяви, че не бива да се мълчи при такива грешки на съдиите, визирайки именно първия гол. Специалистът твърди, че Бензема е извършил нарушение срещу Джанлуиджи Донарума, за което реферът Дани Макели не е сигнализирал.

Предоставяме ви повторение на ситуацията от различни ъгли и възможност да бъдете рефер за секунди, като гласувате в нашата анкета:

Извърши ли нарушение Бензема срещу Донарума?