Как звездите на ПСЖ заиграха Чичово хоро (ВИДЕО)

Тази вечер ще завърши един много странен сезон в Шампионската лига

И този сезон в Шампионската лига е към своя край. Пандемията от коронавирус обърка сметките на футболния свят, но въпреки закъснението кампания 2019/20 ще има своя голям победител.

След две седмици, наситени с много футбол, изненадващи обрати и неподправени емоции, тази вечер ще бъде излъчен новият носител на трофея в най-авторитетния клубен турнир.

В битка за европейския трон ще се изправят отборите на ПСЖ и "Байерн" Мюнхен. Срещата на "Ещадио да Луж" започва в 22 ч. и може да я гледате на живо по bTV Action.

Преди първия съдийски сигнал обаче сме ви подготвили една забавна компилация. Централно място в нея заемат футболистите на ПСЖ, които бяха на върха на щастието след класирането си за големия мач.

Как звездите на парижани заиграха Чичово хоро и защо на баварците са им малко короните, вижте във видеото.