Класики от Шампионската лига - тази вечер по RING

От 20 ч. ще ви припомним още три интересни двубоя от най-авторитетния клубен турнир

Отново е четвъртък и отново е време да си припомним част от най-вълнуващите мачове в историята на Шампионската лига. Както вече стана традиция, тази вечер от 20:00 ч. телевизия RING ще излъчи три двубоя от Турнира на богатите.

През 2001 г. "Селтик" трябваше да затвърди добрата си форма у дома със задължителна победа над "Ювентус", за да си гарантира място във фазата на елиминациите.

През 2012 г. "Барселона" бе на крачка от това да се превърне в първия тим, който защитава трофея си в Шампионската лига. На 1/8-финалите на пътя на каталунците застана "Байер" Леверкузен, а германският тим бе подготвил изненада.

В последния си и решителен мач от груповата фаза през 2015 г. "Манчестър Юнайтед" пътува до Волфсбург с надеждата да продължи пътя си в турнира и напролет. Домакините обаче нямаха намерение да се предадат без бой, мечтаейки да се класират за директните елиминации за първи път в своята история.