Коман спаси "Байерн" от резил (ВИДЕО)

Баварците се добраха до 1:1 срещу "Залцбург"

Кингсли Коман спаси "Байерн" Мюнхен от резил срещу "РБ Залцбург". Изненадващо баварците не успяха да победят, като стигнаха и доста трудно до 1:1 в първия мач от 1/8-финалите.

Още в 21-ата минута домакините откриха след гол на Жуниор Адаму. Нападателят вкара само девет минути след появата си от скамейката заради контузия на Окафор.

До почивката гостите от Мюнхен доминираха, но не успяваха да стигнат до чисти голови позиции. В 80-ата минута австрийците пропуснаха отличен шанс за втори гол, като Свен Улрайх спаси.

В последната минута на редовното време Кингсли Коман отбеляза изравнително попадение и спаси баварците от загуба, която щеше да бъде втора поредна за тях във всички турнири след неочакваното 2:4 от "Бохум" в Бундеслигата миналия уикенд.

Реваншът в Мюнхен е на 8 март. От този сезон головете на чужд терен не важат.