Попадението на Кери срещу "Рома" е номинирано за №1 в Лигата на конференциите

Ирландецът откри резултата на "Олимпико"

Попадението, с което Греъм Кери даде аванс на ЦСКА при гостуването на "Рома", попадна сред четирите номинирани за №1 в първия кръг на Лигата на конференциите.

Ирландският полузащитник се разписа в 10-ата минута след подаване от Яник Вилдсхут за 1:0. След това обаче домакините отговориха с пет безответни гола за крайното 5:1.

Още един гол на "Олимпико" намира място сред номинациите. Става дума за изравнителното попадение на Лоренцо Пелегрини в 25-ата минута.

Останалите две номинации са за Рикардо Гомес от "Партизан" Белград, който се разписа във вратата на "Анортозис", както и попадението на Флавиен Тe ("Рен") при домакинството на "Тотнъм".

Следващият мач на ЦСКА в Лигата на конференциите е на 30 септември. "Армейците" са домакини на "Бодьо" Глимт, а срещата ще бъде излъчена на живо по bTV Action от 19:00 ч.