ЦСКА игра добре, но отново загуби от "Зоря"

"Червените" остават с една точка от четири мача

"Зоря" Луганск отново победи ЦСКА, този път с 2:0. В четвъртия мач от груповата фаза на Лигата на конференциите двата тима не създадоха много положения, а попаденията на домакините паднаха в самия край на срещата. В 87-ата минута се разписа Шахаб Захеди, а в петата минута на добавеното време точен бе Саядманеш.

Така "червените" остават с една точка от четирите си мача до момента и са на последното място в групата. "Зоря" е на трета позиция с 6 точки.

Двубоят наподобяваше доста на първия сблъсък между двата отбора в София преди две седмици. И тогава "армейците" играха малко по-добре, но загубиха с 0:1.

Футболистите на Стойчо Младенов бяха по-активни на стадиона в Запорожие, но след 60-ата минута пропуснаха няколко голови възможности. Попадение на Кайседо в 66-ата минута пък бе отменено заради засада.

В 87-ата минута защитникът на "червените" Томас Лам допусна груба грешка край тъчлинията, изгуби топката от иранеца Шахаб Захеди, който напредна и порази вратата на Густаво Бусато за 1:0.

В петата минута от добавеното време домакините организираха контраатака, която Саядманеш ознаменува с гол за 2:0.