ЦСКА 1948 измъкна точка от "Ботев" Пловдив с късен гол

Четири попадения в първия мач от кръга

Галин Иванов вкара късен гол, с който ЦСКА 1948 стигна до равенство 2:2 срещу "Ботев" Пловдив в мач от 23-ия кръг на Първа лига. Така "червените" се изкачиха на девето място в класирането, докато "канарчетата" са трети и имат четири точки преднина пред "Черно море".

ЦСКА 1948 поведе в 21-ата минута чрез привлечения през зимата Александър Колев. Ивайло Чочев отне топка в средата на терена и подаде на Георги Русев пред наказателното поле, а бившият младежки национал изведе Колев на чиста позиция. Нападателят преодоля с лекота Георги Аргилашки и даде преднина на "червените".

Антоан Бароан изравни в 49-ата минута след пас на Николай Минков, след което даде преднина на пловдивчаните в 64-ата.

ЦСКА 1948 оказа натиск и стигна до изравняване в 85-ата минута. Георги Русев записа втората си асистенция с подаване към Галин Иванов, който преодоля Аргилашки за крайното 2:2.