ЦСКА би и Сливнишки герой с 2:0

Червените с 13 поредни победи в групата

ЦСКА победи  Сливнишки герой с 2:0 в мач от 13-ия кръг на Югозападната В група. Влезлият като смяна Преслав Йорданов откри резултата в 72-ата минута на двубоя след подаване на Борис Галчев. Петър Витанов направи резултата 2:0 в полза на "червените", след като ударът му мина между краката на вратаря на Сливнишки герой.

"Червените" контролираха ситуацията през първите 45 минути, но Момчил Цветанов и Борис Галчев пропуснаха. Символичните домакини от Сливнишки герой отправиха един опасен удар към вратата на Колев, но Георгиев не намери целта. Те завършиха срещата с 10 души заради червен картон на техен футболист.

Двата клуба се разбраха мачът да се проведе на "Армията" заради големия интерес. Част от приходите от продажбата на билети ще бъдат дарени на 33-годишния Андрей Димитров. Той е юноша на ЦСКА, но е с ампутиран крак и набира средства за протеза.