ЦСКА изнесе нова лекция, смачка Беласица с 8:0

Головата разлика на "червените" набъбна до 43:0

ЦСКА разгроми Беласица с 8:0 в мач от 9-ия кръг на Югозападната "В" група.

"Червените" изнесоха поредната си лекция в третия ешалон и водят в класирането с пълен актив от 27 точки и голова разлика 43:0.

С хеттрик за успеха на ЦСКА се отличи Преслав Йорданов, по два гола добавиха Борис Галчев и Николай Цветков, а Иван Танчев от Беласица си вкара автогол.

Галчев откри резултата в 7-ата минута от пряк свободен удар, а в самия край на първата част Преслав Йорданов покачи на 2:0 с удар отблизо.

След почивката "Червените" вдигнаха темпото и головете започнаха да валят един след друг. Преслав Йорданов вкара с глава за 3:0 в 49-а минута, а три по-късно Иван Танчев засече топката в собствената си мрежа - 4:0.

Николай Цветков отбеляза красив гол с фалцов удар от 18 метра в 55-а минута. Преслав Йорданов оформи своя хеттрик в 60-а минута.

Отново Николай Цветков в 71-а минута направи 7:0 след пас на Павел Головодов, а крайното 8:0 оформи Борис Галчев минута преди края.