ЦСКА Москва пусна кадри от Разград, които "не са за бременни жени и хора със слаби нерви"

Клубната телевизия на руския гранд публикува 12-минутен филм от преживяването в България

Преди няколко дни руският гранд ЦСКА Москва претърпя едно от най-тежките си поражения в Европа. "Армейците" отстъпиха с 1:5 на "Лудогорец" в Разград в първи мач от груповата фаза на Лига Европа.

Въпреки минорното настроение в ЦСКА след поражението и опустошителните критики в Русия, клубната телевизия на московския гранд публикува 12-минутен клип от пътуването на тима и представянето му в Разград.

Преди първия съдийски сигнал на "Лудогорец Арена" преобладават весели кадри с футболистите, които са видимо в добро настроение. В деня на мача руският национал Марио Фернандес празнува рожден ден, а честитките и пожеланията за здраве и липса на контузии валят отвсякъде.

Гостите започват добре срещата и повеждат с 1:0 в 11-ата минута. В началото на второто полувреме обаче екранът почернява и колегите от медията изписват: "По-нататък записът е предназначен за лица над 18 години. Не се препоръчава за хора със слаби нерви и бременни жени."

Именно през второто полувреме "орлите" вкараха всичките си пет гола за разгромната победа над руснаците.

Видеото на ЦСКА завършва с надпис - "заедно във върхове и спадове".