ЦСКА победи "Черно море" с гол в 96-ата минута

Каранга герой при седмата поредна победа в Първа лига

ЦСКА спечели с 1:0 гостуването си на "Черно море" в мач от деветия кръг на Първа лига. В герой за "червените" отново се превърна Фернандо Каранга, който бе точен за успеха в 96-ата минута.

Със седмата си поредна победа столичани остават еднолично на върха в класирането с актив от 22 точки, докато "моряците" са шести с 14.

В 11-ата минута гостите имаха претенции за дузпа, след като вратарят на "моряците" Боровик повали Станислав Манолев в наказателното поле. Съдията обаче реши, че няма основания за 11-метров наказателен удар.

В 40-ата минута ЦСКА вкара, но попадението бе отменено заради вдигната засада на Тиаго.

В 58-ата минута нов гол на "червените" не бе зачетен. Топката бе центрирана към Каранга, който вкара с глава, но и това попадение бе отменено заради вдигнат флаг за засада.

В 84-ата минута домакините останаха с човек по-малко, след като Цветелин Чунчуков си изкара два жълти картона за една минута.

ЦСКА продължи да търси гола и заветното победно попадение падна в добавеното време на мача. В 96-ата минута Каранга отново се превърна в герой, вкарвайки за крайното 1:0.