ЦСКА отнесе "Банско" в контролна среща

"Червените" загряха за шампионатния двубой със "Славия" в събота

cska.bg

ЦСКА разгроми "Банско" с 4:1 в приятелски мач, игран в курортното градче. "Червените" откриха резултата още в 11' с попадение на Жорди Кайседо. Еквадорецът се разписа при добавката, след като първоначално не успя да се възползва от центриране на Яник Вилдсхут.

В края на полувремето "Банско" изравни чрез Венцислав Маламов, наказал грешка на вратаря Густаво Бусато и Юрген Матей.

Тимът на Стойчо Младенов се развихри през втората част, когато за три минути покачи на 3:1 с голове на Ахмед Ахмедов и Хамза Чатакович.

В 66' ЦСКА оформи крайния резултат чрез завърналия се след контузия Федерико Варела.

Така "армейците" загряха за съботното шампионатно домакинство на "Славия".

Снимка: cska.bg

Стартови състави

ЦСКА: Густаво Бусато, Юрген Матей, Томас Лам, Пламен Гълъбов, Жеферсон, Амос Юга, Карло Мухар, Греъм Кери, Йоан Баи, Яник Вилдсхут, Жорди Кайседо

Резерви: Димитър Евтимов, Ахмед Ахмедов, Хамза Чатакович, Федерико Варела, Жуниор Нзила, Калоян Пехливанов, Росен Маринов, Росен Божинов, Матрин Сотиров, Виктор Атанасов, Любомир Цветанов

"Банско": Иван Димитров, Иван Макриев, Жоро Рошков, Венцислав Маламов, Борис Ейков, ЕЛи Маркес, Веско Весков, Никола Мицански, Кристиян Балтов, Теодор Чолев, Денис Ангелов

Резерви: Атанас Тъпигьозов, Милен Златков, ДимитърСтоев, Петър Пенчев, Милен Лефтеров, Красимир Станудин, Димитър Колчагов