ЦСКА победи "Литекс" в контрола

Бисмарк Чарлс се завърна в игра с два гола

cska.bg

ЦСКА победи втородивизионния "Литекс" с 4:1 в контролна среща в "Панчарево". В приятелския двубой треньорът на "армейците" пусна в игра всичките си здрави футболисти, както и някои юноши.

С два гола след възстановяването си от контузия се завърна нападателят Бисмарк Чарлс. Ганаецът се разписа майсторски до почивката, а освен това бе фаулиран за дузпа, която Карло Мухар превърна в гол в 43-ата минута.

И през второто полувреме домакините продължиха да доминират, като в 69-ата минута с техничен удар от границата на наказателното поле сред голмайсторите се нареди и холандецът Яник Вилдсхут. Почетното попадение за гостите бе дело на Илиян Капитанов, който се разписа от дузпа през първата част.

Следващият мач на ЦСКА е в събота (20 ноември), когато в 17:45 часа на стадион "Българска армия" гостува тимът на "Арда" Кърджали в среща от 15-ия кръг на Първа лига.