ЦСКА с класика срещу чехи в Австрия (ВИДЕО)

"Червените" не срещнаха трудности с "Прибрам"

ЦСКА започна подготвителния си лагер в Австрия с класически успех с 3:0 над чешкия "Прибрам". Освен трите гола играчите на Добромир Митов и Люпко Петрович изпуснаха няколко чисти положения, а на три пъти и гредите спасиха съперника.

Това е втора победа за "червените" в контролите, след като в първата проверка през лятото отборът надви "Локомотив" Горна Оряховица в Тетевен със същия резултат.

"Армейците" поведоха с гол на Али Соу в 11' след асистенция на Рафаел Енрике.

Последният пропусна две чисти положения, но в 41' се реваншира и отбеляза втория гол за своя тим след пас на новото попълнение Денис Давидов.

Диего Фабрини оформи класическата победа за ЦСКА с дебютното си попадение с червената фланелка в 79'. Пропуски през втората част направи новото попълнение Тони Уот, който веднъж уцели напречната греда, а след това не успя да овладее добре топката, останал сам срещу вратаря на чехите.

Следващата проверка на ЦСКА е срещу "Ференцварош" в четвъртък (27 юни) от 19 ч. българско време.

ЦСКА (първо полувреме): 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 11. Петър Занев, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригеш (к), 7. Денис Давидов, 17. Енрике Рафаел, 8. Греъм Кери, 22. Али Соу

(второ полувреме): 12. Густаво Бусато, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 26. Валентин Антов, 8. Греъм Кери, 21. Диего Фабрини, 10. Евандро, 23. Митко Митков 9. Тони Уот