ЦСКА с престижна победа в Испания (ВИДЕО)

"Червените" се наложиха с 1:0 над "Шанхай Шенхуа"

ЦСКА записа престижен успех с 1:0 над "Шанхай Шенхуа" в третата си контрола на испанска земя.

Единственото попадение реализира Али Соу в 79-та минута на мача, след като получи подаване от Жанио Бикел. "Армейците" имаха възможности за още попадения, но не ги оползотвориха и така постигнаха минимална победа.

На почивката Нестор Ел Маестро направи само една смяна - Лясков замени Жеферсон. В 62-та минута на терена влязоха Чорбаджийски, Атанасов, Малинов, Жоржиньо и Евандро на местата на Бодуров, Манолев, Пинто, Енрике и Тиаго. Дебют записа 15-годишният Мартин Смоленски, който влезе в игра в 83-та минута вместо Джеси, а Йоан Бауренски замени голмайстора Али Соу.

В следващата контрола в Испания ЦСКА се изправя срещу унгарския "Виктория" Пилзен. Двубоят ще се играе на 28 януари (понеделник).

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас, 11. Станислав Манолев, 5. Николай Бодуров (к), 25. Стивън Перейра, 3. Жеферсон Телес, 16. Жанио Бикел, 20. Тиаго Родригеш, 6. Рубен Пинто, 8. Едвин Джеси, 17. Енрике Рафаел, 22. Али Соу

Резерви: 1. Данте Стипица, 12. Петър Петров, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 14. Ангел Лясков, 28. Никола Борисов, 26. Валентин Антов, 27. Борис Секулич, 23. Йоан Бауренски, 15. Кристиян Малинов, 18. Мартин Смоленски, 19. Кирил Десподов, 7. Жоржиньо, 10. Евандро