ЦСКА се разигра срещу Вихрен

14 годишен носи капитанската лента на "армейците"

bTV

ЦСКА разби Вихрен Сандански с 5-1 в приятелски мач, игран на стадион Българска армия. "Червените" дебютираха с новите си екипи и започнаха вихрено пред около 3000 зрители.

Още в 5-та минута Александър Александров откри след подаване на Преслав Йорданов. В 10-та минута Йордан Йорданов се разписа след изпълнение на ъглов удар.

Минаха още 5 минути и резултатът стана 3-0. Превъзходен гол вкара Преслав Йорданов, който се освободи пред наказателното поле и с фалцов удар прати топката в паяжината на далечния ъгъл на вратата.

4-ият гол дойде по график - още 5 минути по-късно. Вкара го Станислав Маламов след подаване на Ангел Грънчов.

ЦСКА смъкна малко темпото и в последната минута на първото полувреме Ангел Грънчов задъержа играч на Вихрен в наказателното поле. От дузпа Антонио Ласков, който е юноша на ЦСКА направи 4-1.

След почивката Момчил Цветанов заби 5-ия гол за ЦСКА само минута след като бе влязъл в игра.

Малко по-късно на терена се появи 14 годишният защитник Валентин Антов, който под бурните овации на феновете получи капитанската лента на ЦСКА и игра с нея на ръката до края на мача.