Дания победи Англия на "Уембли". Магуайър отново грешник

Най-скъпият защитник в света получи червен картон в 31-ата минута

След страхотния старт и победата с 2:1 над Белгия, феновете на английския национален отбор по футбол очакваха ново добро представяне от своите любимци. Само че видяха загуба с 0:1 от Дания, при това на "Уембли" в Лондон.

В грешник за "Трите лъва" се превърна най-скъпият защитник в света - Хари Магуайър от "Манчестър Юнайтед". В 31-ата минута той получи втори жълт картон и остави тима си с човек по-малко до края на двубоя.

Още в 5-ата минута защитникът беше предупреден официално, след като закъсня с реакцията си и трябваше да фаулира Поулсен. В 31-та минута той действа по същия начин срещу Каспер Долберг и беше пратен по-рано в съблекалнята.

4 минути по-късно гостите получиха право да изпълнят дузпа за нарушение срещу Дилейни. Кристиан Ериксен не сбърка от бялата точка.

До края на мача англичаните, които трябваше да се справят с един по-малко в редиците си, не успяха да върнат гола и трябваше да приемат поражението.

През ноември Англия гостува на Белгия, а Дания приема на своя територия Исландия.