Дерменджиев: Има още 90 минути (ВИДЕО)

Наставникът на "Лудогорец" вярва, че тимът му може да отстрани "Копенхаген" в реванша

Българският шампион "Лудогорец" падна с 1:2 от "Копенхаген" в първата среща от 1/16-финалите на Лига Европа. Гостите поведоха в началото на второто полувреме с 2:0, а в края ревервата Клаудиу Кешеру върна един един гол за домакините и остави интригата за реванша в Дания.

Въпреки поражението треньорът на "орлите" Георги Дерменджиев остана доволен от представянето на своите футболисти и вярва, че "Лудогорец" може да отстрани "Копенхаген".

"Мисля, че "Лудогорец" изигра един много добър мач. Този гол в началото малко ни поразконцентрира, но смятам, че играхме добре. На реванша ще играем по същия начин, като ще обърнем малко повече внимание на статичните ситуации.
Има още 90 минути, независимо, че са в Копенхаген. Футболистите на "Лудогорец" са доказвали, че чуждият терен не ги притеснява", каза Дерменджиев.