"Динамо" Киев измъкна точка срещу "Бешикташ" (ВИДЕО)

Мачът в Турция завърши при резултат 1:1

"Динамо" Киев се добра до равенство 1:1 при гостуването си на "Бешикташ" от трета група на Шампионската лига. Куарешма откри за домакините в 29-ата минута, а в 65-ата Циганко изравни, с което донесе ценната точка за украинския тим.

Турците доминираше от началото на мача и в 7-ата минута удар на Абубакар бе спасен от вратаря. Три минути по-късно Талиска също стреля опасно, но неточно. Логичното се случи в 29-ата минута, когато Рикардо Куарешма с перфектно изпълнение от фаул не остави шансове на вратаря за 1:0.

През второто полувреме отново домакините бяха по-активни на терена, но в 65-ата минута "Динамо" стигна до изравняване. Рибалка намери непокрития Циганко в наказателното поле и засече топката във вратата за 1:1.

Това е първа точка за "Динамо" Киев в групата, в която вече заема третото място. "Бешикташ" има 2 точки и се намира на 2-та позиция във временното класиране.