Два автогола и равенство между "Септември" и "Дунав"

Попаденията паднаха до 9-ата минута на мача

Два автогола си вкараха "Септември" София и "Дунав" Русе и в крайна сметка завършиха 1:1 в среща от втората осмица на Първа професионална лига.

Така те остават на съответно трета и четвърта позиция в класирането на своята група от долната половина на първенството. "Септември" има в актива си 30 точки, а русенци - 29.

Мачът започна динамично и още в 5-ата минута домакините поведоха. Мартин Ковачев от "Дунав" опита да изчисти топка, но вместо това я прати в своята врата.

Отговорът на "Дунав" дойде 4 минути по-късно. Исмаил Иса се беше позиционирал добре за центрирането на Фирцулеску. Александър Дюлгеров обаче го изпревари и отбеляза втория автогол в мача, който направи резултата 1:1.

"Септември" беше по-активният тим до края на първата част, както и през второто полувреме. Домакините опитаха за излязат напред в резултата чрез Борис Галчев и Чандъров, но те не сполучиха в атаките си.

В крайна сметка резултатът остана 1:1.