Египетски футболен коментатор почина след загубата от Саудитска Арабия

Абдел Рахим Мохамед получил сърдечен удар

Египетски футболен коментатор почина минути след като националния тим на страната записа третата си загуба на световното първенство в Русия.

"Фараоните" напускат турнира без нито една точка, след като вчера (25 юни) загубиха и мача си срещу Саудитска Арабия.

stat

Срещата бе коментирана от бившият треньор на "Замалек" Кайро - Абдел Рахим Мохамед. Той се почувствал зле в края на срещата и дори се строполил на земята, когато Саудитска Арабия отбеляза победния си гол за 2:1 в 95-ата минута.

Присъстващите в студиото се опитали да му окажат първа помощ, а след това извикали бърза помощ. Въпреки че медиците пристигнали веднага и закарали специалиста в болница в Кайро, в лекарското заведение само констатирали смъртта му, настъпила в следствие на сърдечен удар.

С Мохамед в студиото бил и бившият вратар Ахмед Фаузи, който разкара, че точно след попадението на Саудитска Арабия, неговият колега пребледнял, а след това трагедията се случила за секунди.