Елвис Ману: Поставихме се в трудна позиция, длъжни сме да победим "Тотнъм" (ВИДЕО)

Футболистът вкара и трите гола за "Лудогорец" срещу ЛАСК Линц

Трите гола на Елвис Ману не бяха достатъчни на "Лудогорец" за обрат срещу ЛАСК Линц. В Австрия "орлите" загубиха с 3:4 и така остават без победа от началото на груповата фаза в Лига Европа.

"Отбелязах три гола, щастлив съм от собственото си представяне, но като отбор исках да спечелим. Не знам какво да кажа... разочарован съм. Още преди да докосна топката беше 1:0 за тях. Когато започнеш мача с 0:1, знаеш, че ще е трудно. И вторият гол беше бърз, а след това играта се отвори. Имахме шансове да стигнем до изравняване, не ги използвахме и след това те поведоха с 3:1. През втората част ние пресирахме, пресирахме, пресирахме. Четвъртият гол беше случаен. След това продължихме да пресираме и вкарахме два гола. В края мачът можеше да завърши по различен начин, но ние сме от губещата страна", каза футболистът на българския шампион.

"Поставихме се в много, много трудна позиция. Мисията ни е ясна - трябва да вземем трите точки срещу "Тотнъм", завърши Ману.