"Юнайтед" се развихри и писа петица на белгийци (ВИДЕО)

Игало вкара гол при дебютния си мач като титуляр

Отборът на "Манчестър Юнайтед" се класира за 1/8-финалите в Лига Европа след разгромен успех над тима на "Брюж" с 5:0 в реванша на "Олд Трафорд". "Червените дяволи" продължават напред с общ резултат 6:1.

Гостите играха в намален състав още от 22-ата минута, когато Симон Дели бе изгонен с директен червен картон.

Домакините доминираха изцяло и поведоха в резултата в 27-ата минута, когато една от зимните покупки на Оле Гунар Солскяер - Бруно Фернандеш, се разписа от дузпа. Одион Игало, който записа дебют като титуляр за "червените дяволи", вкара и първия си гол за тима в 34-ата минута след асистенция на Хуан Мата.

В 41-ата минута възстановилият се наскоро от контузия Скот Мактоминей покачи на 3:0. В края на срещата Фред вкара още две попадения във вратата на бившия страж на "Ливърпул" Симон Миньоле.