Феновете на ЦСКА нахлуха на пистата на полувремето на дербито

Полицията се намеси, за да върне привържениците

Калоян Кюркчиев

Феновете на ЦСКА успяха да пробият загражденията и да влязат на пистата на националния стадион "Васил Левски" малко след като съдията Валентин Железов даде край на първото полувреме на дербито с "Левски".

Двата тима играят при резултат 0:0 в 22-ия кръг на Първа лига и при много тежки условия на постоянен снеговалеж. Наложи се дори прекъсване на мача в началото на първото полувреме.

Снимка: Калоян Кюркчиев

Тъй като стюардите не успяха да спрат привържениците, на пистата излязоха полицаи, които преградиха пътя на "червените" фенове.

Преди подновяването на втората част запалянковците отново заеха местата си в сектор "Г".

Снимка: Станимира Атанасова

През първото полувреме условията не бяха благоприятни за футбол и играчите на двата тима по-скоро се пазеха от контузии.

На мача има около 15 000 зрители, въпреки метеорологичните условия. След началото на втората част играта беше спряна отново за минута, но заради димка от сектор "А".