Футбол или баскетбол? Какво играха на "Етихад"?

Срещата между "Манчестър Сити" и "Тотнъм" развълнува социалните мрежи

Уж футболен мач, а резултатът е като на баскетболен! Това беше всеобщото мнение в социалните мрежи за реванша между "Манчестър Сити" и "Тотнъм" от четвъртфиналите в Шампионската лига.

До 21-ата минута на срещата на "Етихад", в която краен победител се оказаха "шпорите", които ще играят на полуфинал в турнира, резултатът беше 3:2, а мачът в крайна сметка завърши 4:3.

Футболните фенове не бяха виждали такъв голов дъжд отдавна и логично попитаха: Футбол или баскетбол играят тези два отбора?

Но всеобщото мнение беше, че именно това, което показват на терена "Манчестър Сити" и "Тотнъм" е футбол на най-високо ниво.