Габриел Жезус: Искам титли с "Манчестър Сити" (ВИДЕО)
Бразилецът беше представен официално като ново попълнение на "гражданите"
Новото попълнение на "Манчестър Сити" Габриел Жезус демонстрира самочувствие при представянето си.
"Искам да спечеля титли и това е клубът, който ще използвам, за да печеля", каза Жезус.
"Сити" винаги се бори за титлата в турнирите, които участва. Важен фактор е и присъствието на Пеп Гуардиола, както и на играчите в отбора", допълни бразилският нападател.
Жезус вкара 28 гола в 85 мача за "Палмейрас".
Още новини
