Гълъбинов избухна с хеттрик за победата на "Специа" над "Киево" (ВИДЕО)

Трите гола на българина донесоха обрата за неговия тим

Българският нападател Андрей Гълъбинов вкара 3 гола за победата на неговия тим "Специа" над "Киево" с 3:1 в среща от италианската футболна Серия "Б".

Родният футболист донесе 14-ия успех за сезона на своя отбор, който вече заема трето място в класирането.

Първият гол в мача беше дело на гостите от "Киево". След нулево първо полувреме, в 60-ата минута се разписа Джакопо Серге.

В 72-ата минута започна рециталът на Гълъбинов. Първото попадение дойде след като Паоло Бартоломей изпълни пряк свободен удар, а българинът засече топката и я прати във вратата на "Киево". В 76-ата минута обратът беше факт, след като родният футболист се разписа от дузпа.

Хеттрика си той оформи 4 минути преди края след отлична акция на "Специа" и шут от средата на наказателното поле.

Гълъбинов има 4 гола през сезона за своя тим, като е играл в 5 мача.