Георги Миланов изигра своя мач номер 100 за ЦСКА (Москва) (ВИДЕО)

"Армейците" направиха 0:0 с Анжи на старта на руското първенство

Българският национал Георги Миланов влезе като резерва за руския футболен клуб ЦСКА (Москва) при равенството 0:0 срещу Анжи Махачкала, в мач от първия кръг на местното първенство. Това беше и мач номер 100 на Миланов за "армейците", които са шампиони на Русия.

Миланов се появи в игра в 67-та минута, заменяйки Алексей Йонов. Футболистите на ЦСКА имаха териториално превъзходство, но не успяха да създадат опасно положение пред Александър Беленов. Единственият шанс за гол дойде в 90-та минута, когато Ласина Траоре удари греда.

Мачът ще бъде запомнен и с любопитна случка извън игровото време. Невръстен фен на Анжи нахлу на терена и беше заловен от охранителите, но косовският футболист на Анжи Бернард Бериша се намеси, освободи запалянкото и го върна на трибуните. Публиката пък ръкопляска бурно.