Гол и тройка за Арда Туран в рамките на 24 часа (ВИДЕО)

Халфът на "Барселона" взе участие в баскетболния "Мач на звездите"

Instagram

Футболистът на "Барселона" Арда Туран демонстрира уменията си и в... баскетбола. 29-годишният халф се включи в "Мача на звездите" в Турция, предизвиквайки множество положителни емоции сред феновете по трибуните.

Присъстващите искрено се забавляваха с невъзможността на Туран да отбележи, въпреки непрекъснатите опити. Това не е присъщо за турския национал, тъй като през настоящия сезон се е разписал 12 пъти в 22 мача за каталунците.

All Star 2017 #bslallstar2017

A photo posted by Arda Turan (@ardaturan) on

Все пак футболистът бе в отлична форма и се движеше много добре на игрището. Накрая, постоянният обстрел на противниковия кош и подкрепата на съотборниците му даде резултат и Туран успя да вкара тройка.

Луис Енрике подари на играчите си няколко дни почивка след разгромната победа с 5:0 над "Лас Палмас" в испанското първенство, където турчинът също добави попадение.

В следващия си мач "блаугранас" гостуват на "Реал Сосиедад" в четвъртфиналната среща за Купата на Краля. Не пропускайте двубоя на 19 януари (четвъртък) пряко по bTV Action.