Грък свири ПСЖ - "Лудогорец"

Последният мач на "орлите" от груповата фаза на Шампионската лига е във вторник и ще бъде предаван пряко по bTV Action от 21:45 ч.

Съдийска бригада от Гърция ще свири последния мач на "Лудогорец" от груповата фаза на Шампионската лига срещу ПСЖ.

Срещата е във вторник (6 ноември) от 21:45 ч. и ще бъде предавана пряко по bTV Action.

Главен съдия на двубоя ще бъде Тасос Сидиропулос, а негови помощници ще са Дамянос Ефтимиадис и Полихронис Костарас.

Зад вратите на "Парк де Пренс" ще бъдат Хараламбос Калогеропулос и Александрос Аретопулос. Четвърти съдия на срещата е Лазарос Димитриадис.

37-годишният Сидиропулос е международен съдия на ФИФА от 2011 година. За последно той ръководи двубой в Шампионската лига на 19 октомври, когато "Борусия" Мьонхенгладбах победи с 2:0 "Селтик" като гост.

До този момент Сидиропулос два пъти е бил съдия на мачове на "Лудогорец" в Европа. Той бе четвърти рефер при победата на "орлите" с 2:1 над "Партизан" през 2013 г. и главен съдия при поражението с 0:1 от "Валенсия" като гост в осминафиналите на Лига Европа през март 2014 г.