Грешна стъпка за "Челси" в Уелс (ВИДЕО)

Две попадения на Диего Коща не стигнаха за победа на "сините" от Лондон

"Суонси" не позволи на "Челси" да си тръгне от Уелс с пълен актив от точки и въпреки двете попадения на Диего Коща срещата от английската "Висша лига" завърши 2:2.

"Сините" от Лондон остава втори във временното класиране с 10 точки, на 2 от лидера "Манчестър Сити".

Диего Коща откри резултата в 18-ата минута с много технично изпълнение от границата на наказателното поле, като засече пробив и пас на Оскар.

Гилфи Сигурдсон изравни в 59-ата минута от дузпа, която си изработи сам. Той получи топката от дълбочина от кениеца Моду Бароу, излезе срещу вратаря Куртоа, който го подсече.

Само три минути по-късно Лерой Фер наказа неразчетена изява на Гари Кейхил. Холандецът бутна топката край Куртоа, и я довкара от метър пред голлинията.

Диего Коща се разписа още веднъж и донесе точката на своя тим с атрактивна задна ножица в 81-ата минута, след като трима защитници преди това не успяха да изчистят топката.