Италиански журналист размаха 50 евро на "Бернабеу". Изгониха го (ВИДЕО)

Мино Тавери недоволства от отсъдената дузпа в края на "Реал" - "Юве"

Италианският журналист Мино Тавери бе изведен с помощта на стюардите от журналистическата ложа на "Саниаго Бернабеу". Причината е скандално спречкване между него и част от феновете на "Реал" Мадрид по време на реванша от четвъртфиналите на Шампионската лига.

Тавери остро възнегодувал срещу отсъдената дузпа в края на мача. Именно голът от бялата точка на Кристиано Роналдо осигури на домакините участие на полуфинал в турнира, а "Ювентус" отпадна, въпреки победата с 3:1.

След като стана ясно, че футболистите на "Реал" ще получат шанс да изпълнят наказателен удар, Тавери се провикнал към феновете с думите "Платихте ли си?", а след това извадил банкнота от 50 евро и я размахал демонстративно.

Обидени, привържениците на "белите" отвърнали на провокацията и започнала размяна на неприлични думи, а стюардите на стадиона веднага се намесили.

В клип, заснет от испанските колеги на Тавери и разпространен в социалните мрежи, се вижда как той е изведен от стадиона с помощта на стюарди.