Ивелин Попов дебютира с гол, класира "Ростов" на полуфинал (ВИДЕО)

Тимът на българския национал е на две крачки от Купата на Русия

Националът Ивелин Попов направи страхотен дебют с екипа на "Ростов". Нападателят влезе като резерва и отбеляза единственото попадение за успеха с 1:0 срещу "Краснодар" в мач-реванш от четвъртфиналите за Купата на Русия.

По този начин тимът на българина елиминира съперника си с общ резултат 3:2 и се класира за полуфиналите.

Българинът, който през зимата се раздели със "Спартак" Москва и подписа с "Ростов", влезе в игра на мястото на Алексей Йонов в 82'. Само пет минути по-късно той завърши отлична контраатака.

В полуфиналите Попов и компания ще срещнат победителя от двойката "Рубин" - "Локомотив" Москва.

Следващата седмица Ивелин най-вероятно ще дебютира за "Ростов" и в първенството. Тимът му ще играе с "Енисей" на Петър Занев.