Юношеските ни национали ще се борят за бронза на Евроволей (ВИДЕО)

"Лъвовете" отстъпиха на Чехия в полуфиналите

Юношеският национален отбор на България (U18) не успя да се класира за финала на европейското първенство по волейбол, провеждащо се в Италия. Тимът на Мартин Стоев отстъпи на Чехия с 0:3 (19:25, 22:25, 19:25) в полуфиналите на турнира.

Така "лъвовете" ще се борят за бронзовите медали срещу загубилия от другия полуфинал между домакините и Полша.

Днес отборът ни бе далеч под нивото, което показа в предишните си три срещи, завършили с победа за "трикольорите". Нищо в играта ни не вървеше през дълги периоди от срещата, с изключение на проблясък в края на втория гейм. Тогава тимът ни стигна до пасив от 22:24, но грешка от сервис сложи точка и на тази част.

Най-резултатен за България бе Александър Николов с 13 точки (2 аса), а Георги Татаров добави 7.