Резервите на "Левски" записаха трета поредна победа в Турция

"Сините" се наложиха с 4:1 над националния отбор на Узбекистан до 19 години

levski.bg

Със 7 юноши в стартовия състав, отборът на "Левски" записа трета поредна победа на лагера си в Турция. "Сините" се наложиха с 4:1 над националния отбор на Узбекистан до 19 години.

Треньорът Петър Хубчев заложи в титулярния състав на играчите, които бяха записали по-малко минути в предните двубои.

Юношата Мартин Петков откри резултата още в 4-ата минута. Столичани удвоиха след чудесна атака, завършила с техничен удар на Здравко Димитров в 35-ата минута.

Пет по-късно Насиру Мохамед се разписа за 3:0, а в края на полувремето 16-годишният Марин Петков отбеляза 4-ото попадение в срещата.

През второто полувреме младият вратар на "сините" Петър Иванов се намеси ключово при опасен удар, но в 53-ата минута сбърка за единственото попадение на съперника.

Утре "Левски" ще изиграе последната си контрола срещу "Олександрия". Столичният гранд се прибира в България на 7 февруари.