Кантона и сър Алекс празнуват с "Манчестър Юнайтед" (ВИДЕО)

"Много съм щастлив!", заяви легендарният футболист

Twitter

"Манчестър Юнайтед" празнува! И има за какво! "Червените дяволи" направиха немислимото, отстранявайки на осминафинал в Шампионската лига "Пари Сен Жермен" след като в първата среща загубиха с 0:2, а във втората победиха с 3:1 с дузпа в продължението на второто полувреме.

След последния съдийски сигнал футболистите получиха поздравления не само от феновете. В съблекалнята те имаха "високи гости" - бившият мениджър и 13-кратен шампион на Англия с "Юнайтед" сър Алекс Фъргюсън и един от неговите бивши футболисти - Ерик Кантона.

Снимка: Twitter

Те поздравиха мениджъра на "червените дяволи" Оле Гунар Солскяер, за когото победата беше 14-а начело на тима.

За първи път след като получи кръвоизлив и претърпя животоспасяваща операция през 2018 г. сър Алекс пътува заедно с тима. Той е един от менторите на новия мениджър Солскяер и двамата често разменят мисли и съвети.

Кантона пък сподели още от трибуните, че е много доволен от резултата и е щастлив от победата.

Кой ще е следващият съперник на "Юнайтед"? Ще разберем по време на жребия за четвъртфиналите, който ще бъде излъчен на 15 март от 13:00 ч.