Късна драма в Краснодар, "Валенсия" е на четвъртфинал в Лига Европа (ВИДЕО)

Гол в последните секунди попари домакините

"Валенсия" се промъкна през иглени уши на четвъртфинал в турнира Лига Европа. "Прилепите" отстраниха "Краснодар" благодарение на гол в последните секунди за крайното 1:1.

След 2:1 в първия мач на "Местая", "Краснодар" се нуждаеше от минимална победа, за да отстрани именития си съперник, но макар и да създаде няколко шанса, така и не стигаше до гол.

Това се промени в 85-та минута, когато феноменално изпълнение на Магомед Сюлейманов вдигна на крака стадиона. Младокът, наричан Краснодарския Меси бе влязъл в игра 5 минути по-рано и буквално се разплака от радост при гола си.

"Валенсия" обаче запази самообладание и в последната минута на продължението Гонсало Гедеш се възползва от добрия пас на Кевин Гамейро, пращайки "прилепите" на четвъртфинал.