Кавани блести при победата над "Бордо"

Уругваецът с два гола за ПСЖ

Единсон Кавани вкара два гола за успеха на ПСЖ при гостуването на "Бордо" с 3:0 и отново показа, че възвръща най-добрата си форма.

Победата бе изключително ценна за парижани, които се изравниха в класирането с отбора на "Монако". "Бордо" пък остава в подножието на местата, даващи право на участие в Лига Европа.

Кавани вкара две чудесни волета, за които е смятан за експерт, за да осигури 10-ата победа на отбора си в последните 11 мача.

Уругваецът откри резултата още в 6-ата минута, след като защитата на домакините не успя да изчисти топката и той с удар извън наказателното поле отбеляза за 1:0.

2 минути след началото на второто полувреме нападателят вкара за 3:0, след като засече центриране на Анхел ди Мария. Самият аржентински полузащитник преди това бе покачил на 2:0 в 40-ата минута.

Във вторник ПСЖ е домакин на "Барселона" в първи мач от 1/8-финалите на Шампионската лига. Двубоят ще бъде предаван пряко по bTV Action от 21:45 ч.